Pn - Pt 11:00 - 20:00 +48 12 626 69 88kontakt@lewandowskiclinic.pl
Zaufana placówka
zadowoleni pacjenci
Dobrzy specjaliści

dr Joanna Gawlikowska

dr Joanna Gawlikowska

Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Dietetyk

dr Joanna Gawlikowska

Jestem lekarzem medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej oraz dietetyki. Prowadzę serwis SpowolnijCzas.pl, za pomocą którego promuję zdrowe odżywianie, pielęgnację i troskę o własne ciało oraz aktywny styl życia.

Staram się pomóc swoim pacjentom z nieubłaganie upływającym czasem, opierając się na najnowszych badaniach naukowych i osiągnięciach technologicznych na rzecz spowalniania procesów starzenia.

  • polski

Specjalizacja

medycyna estetyczna i anty-aging, dietetyk

Godziny przyjęć

Wtorek15:00 - 20:00

Rejestracja

Zainteresowania zawodowe

Studia lekarskie ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego a kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zdobyłam w trakcie studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” w GWSH w Katowicach. 

Ukończyłam Międzynarodową Szkołę Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzoną przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a, a w niej szkolenie organizowane przez World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM) i Polskie Towarzystwo Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. 

Moją pasją jest medycyna żywieniowa, która pozwala oceniać potrzeby żywieniowe pacjenta i zaproponować konkretne zmiany w diecie w celu zapobieżenia lub złagodzenia różnego rodzaju chorób. Jestem też licencjonowanym konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP (Lifestyle Eating And Perfomance) i testu MRT, a także badań genetycznych iGenesis.

Edukacja

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego, Katowice

Międzynarodowa Szkoła Medycyny Przeciwstarzeniowej

Collegium Medicum UJ Kraków
Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna