Pn - Pt 11:00 - 20:00 +48 12 626 69 88+48 794 000 220kontakt@lewandowskiclinic.pl lewandowskiclinic@gmail.com
Zaufana placówka
zadowoleni pacjenci
Dobrzy specjaliści

lek. Monika Łączyńska

Internista, Diabetolog

lek. Monika Łączyńska

Moją karierę zawodowa rozpoczęłam w 2009 r. pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Józefa Dietla w Krakowie. Następnie doświadczenie zawodowe zdobywałam pracują na Specjalistycznym Oddziale Ratunkowym w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Geriatrii Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Obecnie pracuje w Poradni diabetologicznej mieszczącej się przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby w Krakowie.

  • polski, angielski

Specjalizacja

diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć

Czwartek16:00 - 18:00

Rejestracja

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów borykających się z problemami chorób układu wewnętrznego – głównie cukrzycy typu 2, która jest chorobą interdyscyplinarną, wpływającą negatywnie na cały organizm głównie poprzez indukowanie różnego rodzaju powikłań narządowych.

W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na indywidualne podejście i precyzyjną diagnostykę.

W trakcie pierwszorazowej wizyty przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem i zlecam szereg  badań, których celem jest potwierdzenie choroby. Kolejne wizyty mają już głównie na celu ocenę stopnia kontroli cukrzycy oraz ewentualne modyfikacje sposobu jej leczenia.

 
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach.

Edukacja

Akademia Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski, 2009 r.

Specjalizacja: Specjalista Chorób Wewnętrznych, 2016r.

Specjalizacja: Ukończenie specjalizacji z diabetologii w Oddziale Klinicznym Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, 2020 r.