Pn - Pt 11:00 - 20:00 +48 12 626 69 88+48 794 000 220kontakt@lewandowskiclinic.pl lewandowskiclinic@gmail.com
Zaufana placówka
zadowoleni pacjenci
Dobrzy specjaliści

Hipertensjologia

Szczegółowe informacje

Hipertensjologia

Prowadzimy naszych pacjentów od momentu wstępnego rozpoznania, poprzez proces kwalifikacji do zabiegów interwencyjnych, aż do opieki pozabiegowej. Kardiologia w naszym Centrum reprezentowana jest przez specjalistów z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II i Szpitala Bonifratrów w Krakowie.
Diagnostyka nieinwazyjna: EKG spoczynkowe, test EKG wysiłkowe, monitorowanie EKG (Holter EKG), monitorowanie BP (Holter ciśnieniowy), echo serca.
Szczególnym polem naszej działalności są: nadciśnienie tętnicze – diagnostyka, przyczyny i optymalne leczenie farmakologiczne, choroba niedokrwienna serca (dławica piersiowa), niewydolność serca oraz zaburzenia rytmu (diagnostyka i leczenie). Prowadzimy diagnostykę i leczenie zaburzeń lipidowych (hipercholesterolemia). W ramach badania echo serca diagnozujemy i leczymy wady zastawek serca.

Cennik usług

Konsultacja hipertensjologiczna
200 zł
Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Umów się na wizytę

Lekarze oddziału hipertensjologii